Kurumsal

Kurumsal

Yıldız Makine; Yılların çalışması, işçilik, tecrübe ve birikimiyle MUSTAFA YILDIZ ,YALÇIN YILDIZ VE YASİN YILDIZ tarafından Yeni San. Sit. Camii Arkası No:15 Nevşehir’de faaliyete geçmiştir.

 

Sektöründe lider firma olarak yenilikleri siz müşterilerine getirmeyi amaç edinmiş firmamız yeni teknolojileri sizlere sunmanın onurunu yaşamaktadır

 

Yıllardır sektörde çalışarak birikimlerimizi YILDIZ MAKİNA adı altında müşterilerimize sunarak kaliteyi uygun fiyat stratejisi ile müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyarak sektörde önemli bir yere gelmiş bulunmaktayız.


Bugün; 8 tip kabak patozu imalatı ile, makine alım satımı ve bakım hizmetleri vermekteyiz

 

 


 

 

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmiş, çevreye saygı bilinci ile faaliyetlerini sürdüren, değişime açık, güvenilir, müşteri memnuniyetini ve insan sağlığına katkıda bulunmayı temel amaç edinen kurum olmak.

 

Vizyonumuz

Dünyada sektöründe lider ve söz sahibi bir firma konumuna gelmek. Gelişmelerde öncü firma olarak sektörünü en ileri taşımak büyütmek

Değerlerimiz

ETİK; Tüm faaliyetlerimizi, iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi etik kurallar çerçevesinde yürütürüz. Etik anlayışımızı benimseyen kadromuzla gelişimimizi sürdürmekten gurur duyarız.
KALİTE; Kalite anlayışımızın yalnızca ürettiklerimizde değil yönetim, çalışanlar ve bütünüyle şirketin kültüründe var olduğuna inanırız. Kalite anlayışımızın tüm çalışanlarımız tarafından yaşam modeli olarak benimsenmesini hedefleriz.


GÜVEN; Güvenilir olmanın en temel ve önemli özellik olduğuna inanırız. Çalışanlarımızla, tüm kurum ve kişilerle karşılıklı güvene dayalı ilişki kurmaya önem veririz.
ÇEVREYE VE İNSANA SAYGI; Çevreye ve insana saygıyı en yaşamsal, en temel görevlerimizden sayar; buna uygun üretim teknolojilerine yatırım yaparız. İnsan onuruna yakışan bir çevrede yaşamayı amaçlarız.

 
Yıldız Makina | Kabak Makinası | Kabak Hasat Makinası
2015 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri


YILDIZ MAKİNA SANAYİ

 

ADRES: Yeni Sanayi Sitesi 11 Ek. Blok Cami Arkası No:15  NEVŞEHİR / TÜRKİYETEL&FAX:+ 90 384 213 50 35GSM: +90 532 512 53 02 - 0 535 311 18 55 - 0553 463 82 50